Skip to content Skip to footer

Prírodný nosový sprej Healsea® BABYKIDS testovalo vyše 300 detí

TEST nosového spreja Healsea® BABYKIDS

V Marci a Apríli 2023 vybrané členky KLUBU MAMA a ja testovali prírodný nosový sprej Healsea® BABYKIDS u detí s nádchou vo veku 2 až 12 rokov. Vybrali sme viac ako 300 prihlásených detí s nádchou, aby vyskúšali účinky nového prírodného nosového spreja Healsea® BABYKIDS.

Zozbierali sme údaje a vyhodnotili ich postrehy – aký je nosový sprej Healsea® BABYKIDS?

Na otázku, ako dlho trvala liečba s nosovým sprejom Healsea® BABYKIDS odpovedalo takmer 60% mamičiek, že menej ako 7 dní. 20% mamičiek liečilo svoje deti 7 dní a maximálne liečba trvala 10 dní (len v 7% komplikovanejších prípadov).

Na konci liečby zostalo úplne bez výtoku z nosa 99% liečených detí.

S nosovým sprejom Healsea® BABYKIDS bez upchatého nosa 

Nosový sprej  Healsea® BABYKIDS zmiernil upchatý nos u 99% liečených detí, ktoré mali upchatý nos. Rovnako sa účinné látky v nosovom spreji postarali o zmiernenie až úplné zaniknutie kýchania, a to u 97% detí, ktoré mali aj tento príznak. U 99% liečených detí sa zlepšilo dýchanie na konci liečby.

Pri krátkodobej nádche zaznamenal nosový sprej Healsea® BABYKIDS okamžitý účinok. Zmiernenie opuchu v nose pomohlo k lepšiemu spánku detí a pokojnejšiemu dýchaniu.

Mamičky ocenili jednoduchú aplikáciu a prírodné zloženie nosového spreja a uprednostnia ho aj pri ďalších problémoch s nádchou u svojho dieťaťa.

Nos musí byť čistý

Upchatý nos dokáže deti poriadne potrápiť. Tie najmenšie ešte nedokážu dôkladne smrkať a zbaviť sa nadbytočného hlienu. Hlien je ideálne prostredie na množenie baktérií, preto sa od „obyčajnej“ nádchy možno prepracovať k ťažšej infekcii. Je dôležité hlien z nosa pravidelne odstraňovať. Na to slúžia rôzne pomôcky a prípravky, medzi ktorými nájdete ten najvhodnejší pre každý vek. Vyskúšajte aj vy nosový sprej Healsea® BABYKIDS.

Nosový sprej Healsea® BABYKIDS

Prírodný nosový sprej Healsea® BABYKIDS je vhodný od 2 rokov. Obsahuje izotonický soľný roztok, ktorý čistí a zvlhčuje nosovú dutinu a navyše ako jediný na trhu obsahuje aj unikátne postbiotikum Symbiofilm®, ktoré znižuje priľnutie vírusov a baktérií na nosovú sliznicu a znižuje tvorbu biofilmu na nosovej sliznici. Ako to funguje si môžete pozrieť v tomto animovanom videu: VIDEO Healsea®

Healsea® BABYKIDS je ideálnym riešením pre deti s prechladnutím alebo nádchou, odstraňuje infekčné látky a alergény. Je 100% prírodný, bez konzervantov a aditív.

Healsea® BABYKIDS sa podáva deťom za pomoci dospelej osoby. Jeden alebo dva vstreky dvakrát denne do každej nosovej dierky po dobu 10 dní alebo podľa odporúčania lekára alebo lekárnika.

Healsea® BABYKIDS je zdravotnícka pomôcka. Starostlivo si prečítajte návod a informácie k bezpečnému používaniu výrobku.

Zdroj: https://mamaaja.sk/clanky/infosky/nosovy-sprej-healsea-testovany-v-300-rodinach?id=237