Skip to content Skip to footer
o-nas
8080
rokov na trhu
8080+
zamestnancov
Stručne o nás

O spoločnosti Generica

Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1995 a svojím zameraním sa radíme medzi špecialistov na výskum a výrobu doplnkov stravy. Všetkých 52 našich zamestnancov využíva najnovšie poznatky vedy na inováciu a vývoj produktov aj výrobných technológií. Vďaka tomu a množstvu spokojných zákazníkov sme sa stali najväčšou firmou v odbore na domácom trhu a svoje produkty s úspechom vyvážame aj do Českej republiky.

Naše poslanie

Sme zodpovedná spoločnosť. Snažíme sa preto naplňovať súčasné potreby tak, aby sme v žiadnom smere neohrozili budúce generácie. Za svoje poslanie považujeme ponúknuť vám produkty najvyššej kvality, podporovať zdravý životný štýl a sledovať najnovšie trendy v odbore.

Prajeme si spolu s vami zlepšovať zodpovedný prístup k vlastnému zdraviu, keďže to je základným kameňom pre aktívny a kvalitný život.

Etický kódex

Vaša dôvera je pre nás veľmi cenná a úplne nenahraditeľná. Preto sme sa rozhodli dodržiavať vo všetkých krajinách našej pôsobnosti prísny etický kódex.

Etický kódex sa skladá z piatich základných bodov:

  1. poctivý a zodpovedný prístup,
  2. pracovitosť,
  3. podpora zdravého životného štýlu,
  4. ochrana životného prostredia,
  5. sledovanie najnovších trendov v odbore.
GENERICA

Prečo práve my?

Venujeme maximum úsilia tomu, aby sme sa prístupom aj kvalitou produktov odlíšili od priemeru. K tomu sme sa však rozhodli pridať vždy aj niečo navyše:

  • Chceme spolu s vami deň čo deň pracovať na upevňovaní vášho zdravia.
  • Naša práca spočíva v naplňovaní vašich potrieb a cieľov.
  • Tím spoločnosti GENERICA sa skladá z popredných odborníkov na výskum a výrobu doplnkov stravy, čo  dokazujú certifikáty a ocenenia.
  • Dbáme na korektné a transparentné vzťahy so všetkými svojimi obchodnými partnermi, či už dodávateľskými, alebo odberateľskými.
  • Naša spoločnosť má implementovaný integrovaný systém riadenia akosti podľa medzinárodne uznávaných noriem ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 13485.
preco-my
Chceme spolu s vami deň čo deň pracovať na upevňovaní vášho zdravia.
Chceme spolu s vami deň čo deň pracovať na upevňovaní vášho zdravia.