Skip to content Skip to footer

Na dýchacie cesty, hrdlo a imunitu silou prírody

Kolotoč problémov s hrdlom či dýchacími cestami sa rozbehol naplno a skôr ako v marci sa ani nezastaví… Podporte správnu funkciu dýchacích ciest a imunitu prírodnou cestou, ktorú ponúkajú kvalitné rastlinné extrakty.

V lekárňach objavíte od Decembra novinku Hedera – bylinný perorálny roztok. Novinka v sebe spája tri unikátne prírodné látky, ktoré prinášajú trojaký účinok: upokojenie dýchacích ciest, upokojenie hrdla a hlasiviek a navyše podporu imunity. Brečtan popínavý prispieva k správnej funkcii dýchacích ciest, má na ne upokojujúci vplyv. Dúška tymianová má rovnako upokojujúci účinok na dýchacie cesty, ale aj na hrdlo a hlasivky. Navyše pomáha podporovať imunitný systém.  Betaglukán je unikátna prírodná komplexná látka – tzv. polysacharid, ktorý v krvnom riečisku pôsobí na imunitné bunky. Dôležitým ukazovateľom účinnosti a bezpečnosti betaglukánu je stupeň jeho čistoty.

Hedera je unikátnym spojením suchého extraktu z listov brečtanu popínavého, vňate dúšky tymianovej a vysokočistého betaglukánu z hlivy ustricovej. Bylinný perorálny roztok Hedera je vhodný pre deti od troch rokov a dospelých, neobsahuje alkohol, cukor, lepok ani laktózu. Navyše má príjemnú chuť!

Vďaka unikátnemu zloženiu podporí správnu funkciu dýchacích ciest a imunity a upokojí hrdlo a hlasivky. Odporúčaná cena v lekárni je 5,75 € / 100ml.