Skip to content Skip to footer

U dcérky som vyskúšala Kalciový sirup pri zápale horných dýchacích ciest a zachrípnutí, pomohol a má príjemnú chuť.

L

Lucia

Kalciový sirup

Vyskúšali sme už viaceré produkty. Napríklad Probicus Premium, veľakrát som využila pri užívaní antibiotík, bola som spokojná. Taktiež vnučke kalciový sirup veľmi pomohol. Každému odporúčam Hydro pastilky.

R

Renata

Probicus Premium

Vyskúšala som hydro pastilky a bola som veľmi spokojná. Užívam ich hlavne v zimnom období, keď vynikajúco zvlhčia moje podráždené sliznice a pomáhajú pri kašli.

G

Gabriela

hydro pastilky

GENERICA hydro pastilky - úplne skvelé, pomohli mi behom pár dní vyliečiť zápal v hrdle a škriabanie v krku ustúpilo po prvom použití.

A

Anika

hydro pastilky

Vyskúšali sme Probicus Premium, BioLac Baby drops, Carbo - Aktívne uhlie, hydro pastilky, Fluidex a Panthenol a musím povedať, že sme boli s produktami Generica absolútne spokojní, sú za dobrú cenu a pomôžu.

J

Joja

Generica

Pravidelne kupujeme vanilkový kalciový sirup, probiotiká Probicus Premium a mali sme už aj hydro pastilky. So všetkým sme boli spokojní.

M

Michaela

Kalciový sirup, Probicus Premium, hydro pastilky

Ja som bola veľmi spokojná s kvapkami BioLac Baby kedže mal malý problémy pri kakaní.

A

Angi

BioLac

S produktom som bola spokojná, probiotiká som užívala súčasne s antibiotikami a nemala som žiadne zalúdočno-črevné problémy.

M

Michaela

Probicus Premium

Fluidex, záchrana po zvracaní, hnačke a dehydratácii. Osobne som musela použiť len raz, no máme ho zbalený na každej dovolenke. Vďaka nemu sme už pomohli nejednému dovolenkárovi s potiažmi.

Z

Zuzana

Fluidex

super na dovolenku !

L

Lubomír Enge

Probicus Premium

Lutein Premium užívam a môžem len odporúčať. Mojim očiam veľmi pomáha, keďže skoro celú pracovnú dobu strávim pred PC.

B

Betti

Lutein Premium

Kalciový sirup som dávala deťom ... a konečne chutil ... a zabral 🙂

K

Katarína

Kalciový sirup

Vit. D kvapky pre deti - spokojnosť aj čo sa týka jednoduchého dávkovania aj celkovo bez ťažkostí 🙂

L

Linda

Vitamin D

Vitamín D kvapky si neviem vynachváliť, keďže jedine po nich nemá syn bolestivé kŕče.

J

Janka

Vitamin D kvapky

Stale sa snazim v lekarni kupovat od slovenskej firmy GENERICA Vase produkty ako hydropastilky, multivitaminy a mineraly, probicus, E vitamin 200, detsky sirup na imunitu, vitamin D a mnohe ine...vzdy davam prednost GENERIKE uz veeelmi vela rokov. TREBA KUPOVAT SLOVENSKE PRODUKTY, ktore su vynikajuce a podporovat slovensku firmu GENERICA!!! 🙂 🙂 🙂 S Vasimi vyrobkami sme nadmieru VELMI SPOKOJNI, dobre zaberaju, jednym slovom CHVALIME!!! Ak nahodou v lekarni nemaju, hned objednaju a do 24 hodin ich uz mame doma ! Je to SUPER!

M

Mária

GENERICA

Hydro pastilky vždy pomôžu pri škriabaní v hrdle, za mňa spokojnosť.

D

Dominika

hydro pastilky

Sú to vynikajúce pastilky!!! V súčasnosti je prekročená hodnota ozónu v ovzduší. Dráždenie na kašeľ je oveľa intenzívnejšie, platí to aj o klimatizovaných miestnostiach. Hydro pastilky sú vynikajúcim riešením!!! Presvedčte sa presne ako ja!!!

A

Anna

hydro pastilky

Upokoja podráždené hrdlo zo zmrzliny alebo studených nápojov. A zvlhčujú ústnu dutinu. Niečo také som dlho hľadala.

A

Angela

hydro pastilky

Chutí skvele a je účinný. 1-2 dni a hlas je späť. Môj malý by ho vypil na ex...stále vypytuje liečik, keď ho má užívať. 🙂

D

Denisa

Kalciový sirup

Keďže pracujem v lekárni ako laborantka, poznám všetky Vaše produkty. Teším sa, že môžem pacientovi ponúknuť kvalitný slovenský výrobok za rozumnú cenu a že ho môžem odporučiť aj na základe vlastných pozitívnych skúseností. Napríklad Váš Sanguiflow mi veľmi pomohol, už mi neskutočne tŕpla noha- mám dosť nanič cievy.

A

Anna

Sanguiflow

Veľmi som s nimi spokojná. Zaberu hneď. Ako dojčiaca, doporučujem, lebo sú vhodné počas dojčenia ?

M

Monika

hydro pastilky
Aké máte skúsenosti?

Napíšte nám

    12345

    Stlačením tlačidla ODOSLAŤ súhlasím so spracovaním osobných údajov (meno a e-mail adresa) pre účely akceptácie hodnotenia.