Skip to content Skip to footer

Podporte detskú imunitu pri návrate do kolektívu

Návrat do kolektívu je veľkou skúškou detskej imunity a odolnosti detského organizmu voči vírusom a baktériám. Ako teda ochrániť svojho drobca pred častými chorobami? Imunitu svojich ratolestí môžete podporiť tým, že budete dbať na ich správnu výživu s dostatkom vitamínov a minerálov, každodenný pohyb a dostatok spánku. Vhodné je aj podávanie výživových doplnkov, ktoré obsahujú látky či vitamíny, ktoré si telo nevie samo vytvoriť alebo ich nevie získať v potrebnom množstve.

Predstavujeme Vám dva skvelé prípravky na posilnenie imunity detí:

Novinkou pre deti od 3 rokovkvapky Probicus® + vitamin D3, ktoré priaznivo pôsobia na celkové zdravie detí. Obsahujú prírodný vitamín D3, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a navyše 2 kmene laktobacilov a bifidobaktérií na doplnenie normálnej črevnej mikfroflóry. Práve črevá sú najväčším imunitným orgánom človeka a preto sú správne fungujúce črevá a zdravá črevná mikroflóra nevyhnutnou podmienkou celkového zdravia. Obsiahnuté živé baktérie sú uložené vo vrchnáčiku a do kvapiek sa dostanú až v čase otvorenia, čo predlžuje ich životnosť. Vitamínu D sa hovorí aj slnečný vitamín, lebo ho získavame zo slnečného žiarenia. Od Októbra do Apríla však nie sme vystavený dostatočnému množstvu slnečného žiarenia, preto sa odporúča jeho prijímanie práve vo forme výživových doplnkov.

Pre deti od 6 rokov odporúčame cmúľacie pastilky príjemnej chuti bez cukru. Pastilky Immuno Complex obsahujú vyváženú kombináciu troch účinných látok: betaglukán z čerstvej hlivy ustricovej, vitamín C a vitamín D3, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Obsiahnutý betaglukán je extrahovaný z čerstvej hlivy ustricovitej, nie zo sušených húb. Vďaka tomu je v najvyššej kvalite a ponúka najvyššiu možnú účinnosť. Vďaka technologicky pokročilému a patentovanému postupu extrakcie dosahuje použitý betaglukán výnimočnú čistotu viac ako 90 %, čo zabezpečuje jeho vysokú aktivitu a bezpečnosť. Využite časovo obmedzenú akciu 1+1 na pastilky Immuno Complex TU

Oba prípravky sú dostupné v lekárňach a na lekárenských e-shopoch.