Skip to content Skip to footer

Healsea® – 100% prírodné nosové spreje

INOVATÍVNA LIEČBA PRÍZNAKOV AKÚTNEJ NÁDCHY, INOVATÍVNE ČISTENIE A ZVLHČENIE NOSA

V čom sú nosové spreje Healsea® unikátne?

Nové nosové spreje Healsea® sú jedinečné svojím zložením a mechanizmom účinku. Ako  jediné nosové spreje na trhu obsahujú unikátne morské postbiotikum Symbiofilm®, s vedecky preukázaným účinkom, ktoré znižuje priľnutie vírusov a patogénnych baktérií na nosovú sliznicu a takisto znižuje tvorbu biofilmu patogénnych baktérií na nosovej sliznici.

Čo je to morské postbiotikum Symbiofilm® a ako funguje?

Sú to exopolymery získané fermentáciou morských baktérií. Prinášajú unikátny mechanizmus účinku, ktorý je výlučne mechanický. Pre ľahšie pochopenie si pozrite video ako Symbiofilm® funguje TU: VIDEO Healsea®

Hypertonický nosový sprej Healsea® RESCUE – čo obsahuje, pre koho je vhodný, aké má účinky?

Healsea® RESCUE  je určený pre dospelých od 18 rokov. Obsahuje unikátne morské postbiotikum Symbiofilm® a hypertonický soľný roztok (slanosť 2,7%). Je ideálnym riešením pre dospelých na zabezpečenie účinného čistenia, zvlhčenia a dekongescie nosovej sliznice osmotickým účinkom. Healsea® RESCUE  lieči nosové príznaky akútnej nádchy a zápalu dutín, znižuje opuch nosovej sliznice, čistí a zvlhčuje nosovú sliznicu.

Izotonický nosový sprej Healsea® BABYKIDS – čo obsahuje, pre koho je vhodný, aké má účinky?

Healsea® BABYKIDS je vhodný od veku 2 rokov. Obsahuje unikátne morské postbiotikum Symbiofilm® a izotonický soľný roztok (slanosť 0,9%). Je ideálnym riešením pre deti s prechladnutím alebo nádchou, ktoré čistí a zvlhčuje nosovú duti­nu a odstraňuje infekčné agensy a alergény.

 

Healsea® nosové spreje sú 100% prírodné bez konzervantov a aditív. Nie sú k dispozícii žiadne poznatky, ktoré by bránili používaniu prípravkov počas tehotenstva a dojčenia. Rozprašovač APF používa technológiu, ktorá umožňuje dávkovanie roztoku bez konzervantov.

Healsea® RESCUE a Healsea® BABYKIDS sú zdravotnícke pomôcky. Starostlivo si prečítajte návod a informácie k bezpečnému používaniu výrobku.